Türk Traktör ile Yürüttüğümüz Filizlerin Mucizeleri Teknoloji ve İnovasyon Vizyon Eğitimlerinin Bir Sonraki Durağı Mardin Oldu!

 

Filizlerin Mucizeleri Teknoloji ve İnovasyon Eğitim Programı Mardin Etkinlik Raporuna ulaşmak için buraya tıklayın.

TürkTraktör ile birlikte yürüttüğümüz “Filizlerin Mucizeleri Teknoloji ve İnovasyon Vizyon Eğitimleri” başarılı bir şekilde devam ediyor. Genç kadınlara teknoloji ve inovasyon alanında vizyon kazandırarak bu alanlarda yeteneklerini geliştirmelerine olanak sağlayan proje Gaziantep, Adana, Van’da gerçekleştirilen fiziksel eğitimler ve online yaz kampının ardından Mardin’de 26 Ekim’de katılımcıları bilim ve teknolojiyle bir araya getirdi. 

Mardin’deki eğitim programımızın açılış konuşmalarını Teknolojide Kadın Derneği Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Zehra Öney, TürkTraktör Eğitim ve Gelişim Takımı Ürün Lideri Zeynep Gamze Erdem ve Mardin Artuklu Üniversitesi Genel Sekreteri Eyüp Birkan yaptı. 

T.C. Mardin Artuklu Üniversitesi’nde gerçekleşen eğitim programı, genç kadınları bilim ve teknolojiyle buluşturarak onlara iyi bir içerik sundu. Öğrencilerimiz, ilham veren konuşmalarla beraber Yapay Zeka ve Metaverse, Artırılmış gerçeklik ve Sanal Gerçeklik, Toplum 5.0 ve Büyük Veri, Bulut Bilişim & Web 2.0 ve Web 3.0, Finansal Teknolojiler & Blokzincir Teknolojisi ve Kripto Paralar gibi teknoloji alanında önemli başlıklar altında eğitimler alarak teknoloji okuryazarlıklarını artırma imkanı yakaladılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir