Teknolojinin Lider 100leri

Teknolojinin Lider 100leri

Proje Bilgileri

Proje Adı:
Teknolojinin Lider 100leri
Kategori:
Projeler
Lokasyon:
Türkiye
Yıl:
2023 - devam ediyor

Proje Detayları

Cumhuriyetimizin yeni yüzyılında kendi hikayelerini yazmaları ve kalıcı değer yaratmaları için 100 kadın ve 25 erkek katılımcıya eğitim vermek üzere harekete geçiyoruz. Eğitim programımızda çeşitliliği korumak için %80’i kadınlardan oluşan eğitim sınıfları açıyoruz.

Üç aşamalı bir sınava alıyor, sınavları başarılı bir şekilde geçen öğrencilerimizi mülakata aldıktan sonra Türkiye’nin en başarılı 125 öğrencisini programımıza dahil ediyor, Türkiye’nin lider şirketleriyle aralarında köprüler kuruyoruz. Programa kabul edilen öğrencilerimizi Veri Analitiği, Python ile Veri Bilimi, Python ile Yapay Zeka, Robotik Süreç Otomasyonu, Süreç Analisti ve Siber Güvenlik alanında uzmanlaştırıyoruz. Öğrencilerimize aynı zamanda liderlik yetenekleri kazandırmak adına sosyal beceri eğitimleri veriyor ve destekçi markalardan üst düzey yöneticileri sürece mentor olarak entegre ediyoruz.

Türkiye’nin dört bir yanından teknolojide kadın liderler yetiştirmek, kadınlarımızın yeniliklere öncülük yapmasının yolunu açmak ve daha parlak bir Türkiye kurmak için desteklerinizi bekliyoruz.

Proje hakkında detaylı bilgi için aylin.karabulut@teknolojidekadin.org adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Teknolojinin-Lider-100leri-Destekci-Kurumlar