Wtech Akademi

wtech akademi

Proje Bilgileri

Proje Adı:
Wtech Akademi
Kategori:
Projeler
Lokasyon:
Türkiye
Yıl:
2020 - devam ediyor

Proje Detayları

Teknolojide Kadın Derneği bünyesinde bilim ve teknoloji alanlarında eksik olan ve gittikçe de eksikliği artacak olan, alanında uzman insan ihtiyacını kapatmak amacıyla kurulan Wtech Akademi zengin eğitim içerikleri ile her geçen gün gelişmeye devam ediyor. 

Wtech Akademi, Teknolojide Kadın Derneği kurulduktan hemen sonra Microsoft SQL Eğitimi ile öğrencilere eğitim vermeye başladı ve ilk sınıfının mezuniyet törenini 10 Aralık 2020 tarihinde gerçekleştirdi ve 19 öğrencimiz sertifikalarını aldı.

Teknik eğitimlerin yanı sıra katılımcıları IQ, EQ ve CQ alanında geliştirmek için Wtech Akademi’ye özel soft skill eğitimleri ile geleceğin teknoloji liderlerinin yetiştirilmesi hedeflenmektedir.

Wtech Akademi bugün 4.500’den fazla mezun vermiştir. Bu mezunların %80’ini kadın öğrenciler oluşturmaktadır ve mezunlarımızın %93’ü istihdama katılmıştır. Akademi bugün 40’dan fazla başlık altında eğitim vermektedir.

Wtech Platform üzerinden hesabınızı oluşturup güncel eğitimlere başvuru yapabilirsiniz.

Wtech Akademi Eğitimleri

SQL Veritabanı Yönetimi Eğitimi

Teknolojide Kadın Derneği’nin Denizbank, Intertech desteği ile gerçekleştirdiği ITIL Farkındalık ve BT Servis Yönetimi Eğitimi verildi. Eğitimler 29 Nisan 2021 tarihinde 18 öğrencinin sertifika alması ile son buldu.

ITIL Farkındalık ve BT Servis Yönetimi Eğitimi

Teknolojide Kadın Derneği’nin Micro Focus, Process Park, Basistek ve Intertech’in desteği ile gerçekleştirdiği ITIL Farkındalık ve BT Servis Yönetimi eğitimimiz 7 Mayıs 2021 tarihinde 12 öğrencinin sertifika alması ile son buldu. 

RPA İş Analisti ve Yazılım Uzmanı Eğitimi

Teknolojide Kadın Derneği’nin Robusta ve Intertech’in desteği ile gerçekleştirdiği RPA İş Analisti ve Yazılım Uzmanı eğitimimiz 7 Mayıs 2021 yılında 19 öğrencinin sertifika almasıyla son buldu.

IOS Mobile Developer Eğitimi

Teknolojide Kadın Derneğinin Intertech’in desteği ile gerçekleştirdiği IOS Mobil Yazılım Uzmanı (IOS FrontEnd Developer) eğitimi 14 Temmuz 2021 tarihinde 18 öğrencinin sertifika almasıyla son buldu.

AWS Bulut Bilişim Uzmanı Eğitimi

AWS yetkili eğitim merkezi olan Academy ile birlikte AWS Bulut Bilişim Uzmanı eğitimimizi 2 Kasım 2021 tarihinde 16 öğrencinin sertifika almasıyla son buldu.

Etkili Android Geliştiricisi Eğitimi

Teknolojide Kadın Derneği’nin Google Developers ve Intertech’in desteğiyle gerçekleştiriyor olduğu Etkili Android Geliştiricisi eğitimi 17 Ekim 2021 tarihinde 21 öğrencinin sertifika almasıyla son buldu.

Linux Sistem Mühendisi Eğitimi

Teknolojide Kadın Derneği’nin SEKOM’un desteği ile gerçekleştiriyor olduğu Linux Sistem Mühendisi eğitimi 16 Ekim 2021 tarihinde 16 öğrencinin sertifika almasıyla son buldu.

Süreç Analisti Eğitimi

Teknolojide Kadın Derneği’nin PaperWork ile gerçekleştireceği Süreç Analisti eğitimi 22 Kasım 2021 tarihinde 16 öğrencinin sertifika almasıyla son buldu. İkinci sınıf 10 Ocak 2022 tarihinde eğitimlere başlayacak.

Sanallaştırma ve Bulut Teknolojileri Uzmanı Eğitimi

Teknolojide Kadın Derneği’nin, VMware desteği ile gerçekleştiriyor olduğu Sanallaştırma ve Bulut Teknolojileri Uzmanı eğitimi 2 Kasım 2021 tarihinde 16 öğrencinin sertifika almasıyla son buldu.

Etkili Flutter Geliştiricisi Eğitimi

Teknolojide Kadın Derneği’nin Google Developers ile gerçekleştireceği Etkili Flutter Geliştiricisi eğitimi 22 Kasım 2021 tarihinde 16 öğrencinin sertifika almasıyla son buldu.

Yönetimi E- Ticaret Eğitimi

 TİSK, Gittigidiyor ve Wtech iş birliği ile göçmenlere yönelik E- Ticaret eğitimi 13 Aralık 2021 tarihinde 14 öğrenci ile başladı.

Yapay Zeka Eğitimi

KKB ve Wtech iş birliği ile ücretsiz yapay zeka eğitimi verilecektir. Ücretsiz eğitim için başvurular devam ediyor. Dersler 31 Ocak 2022 tarihinde başlayacaktır.

Veri Ambarı Geliştiricisi Eğitimi

KKB ve Wtech iş birliği ile ücretsiz Veri Ambarı Geliştiricisi eğitimi verilecektir. Ücretsiz eğitim için başvurular devam ediyor. Dersler 7 Şubat 2022 tarihinde başlayacaktır.

Proje Yönetimi Eğitimi

Ücretsiz online eğitim olan Proje Yönetimi başvuruları devam ediyor. Wtech Akademi’nin 17 Ocak 2022’de Başlayacak Ücretsiz PMP sertifikalı Proje Yönetimi Eğitimiyle sizi gelişime ve Kariyer Sahibi Olmaya Davet Ediyoruz!