Wtech Akademi

Proje Bilgileri

Proje Adı:
Wtech Akademi
Kategori:
Projeler
Lokasyon:
Türkiye
Yıl:
2021

Proje Detayları

Teknolojide Kadın Derneği bünyesinde bilim ve teknoloji alanlarında eksik olan ve gittikçe de eksikliği artacak olan, alanında uzman insan ihtiyacını kapatmak amacıyla kurulan Wtech Akademi zengin eğitim içerikleri ile her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Wtech Akademi Teknolojide Kadın Derneği Kurulduktan hemen sonra Microsoft SQL Eğitimi ile başladı. İlk kez yüz yüze eğitimlere başladık. Kovid – 19 pandemisi nedeniyle çevrimiçi olarak eğitimlere devam ediliyor. Wtech Akademi ilk sınıfının mezuniyet törenini 10 Aralık 2020 tarihinde gerçekleştirdi ve 19 öğrencimiz sertifikalarını aldı.
Teknik eğitimlerin yanı sıra Wtech Akademi’ye özel Skill Master Programı kapsamında tasarlanmış eğitimler ile geleceğin teknoloji liderlerinin yetiştirilmesi hedeflenmektedir.

Wtech Akademi Eğitimleri

SQL Veritabanı Yönetimi Eğitimi

Teknolojide Kadın Derneği’nin Denizbank, Intertech  desteği ile gerçekleştirdiği ITIL Farkındalık ve BT Servis Yönetimi Eğitimi verildi.  Eğitimler 29 Nisan 2021 tarihinde 18 öğrencinin sertifika alması ile son buldu.

ITIL Farkındalık ve BT Servis Yönetimi Eğitimi

Teknolojide Kadın Derneği’nin Micro Focus, Process Park, Basistek ve Intertech’in desteği ile gerçekleştirdiği ITIL Farkındalık ve BT Servis Yönetimi eğitimimiz  7 Mayıs 2021 tarihinde 12 öğrencinin sertifika alması ile son buldu. 

RPA İş Analisti ve Yazılım Uzmanı Eğitimi

Teknolojide Kadın Derneği’nin Robusta ve Intertech’in desteği ile gerçekleştirdiği RPA İş Analisti ve Yazılım Uzmanı eğitimimiz 7 Mayıs 2021 yılında 19 öğrencinin sertifika almasıyla son buldu.

IOS Mobile Developer Eğitimi

Teknolojide Kadın Derneğinin Intertech’in desteği ile gerçekleştirdiği IOS Mobil Yazılım Uzmanı (IOS FrontEnd Developer) eğitimi 14 Temmuz 2021 tarihinde 18 öğrencinin sertifika almasıyla son buldu.

AWS Bulut Bilişim Uzmanı Eğitimi

AWS yetkili eğitim merkezi olan Academy ile birlikte  AWS Bulut Bilişim Uzmanı eğitimimizi 2 Kasım 2021 tarihinde 16 öğrencinin sertifika almasıyla son buldu.

Etkili Android Geliştiricisi Eğitimi

Teknolojide Kadın Derneği’nin Google Developers ve Intertech’in desteğiyle gerçekleştiriyor olduğu Etkili Android Geliştiricisi eğitimi 17 Ekim 2021 tarihinde 21 öğrencinin sertifika almasıyla son buldu.

Linux Sistem Mühendisi Eğitimi

Teknolojide Kadın Derneği’nin SEKOM’un desteği ile gerçekleştiriyor olduğu Linux Sistem Mühendisi eğitimi 16 Ekim 2021 tarihinde 16 öğrencinin sertifika almasıyla son buldu.

Süreç Analisti Eğitimi

Teknolojide Kadın Derneği’nin PaperWork ile gerçekleştireceği Süreç Analisti eğitimi 22 Kasım 2021 tarihinde 16 öğrencinin sertifika almasıyla son bulacak.

Sanallaştırma ve Bulut Teknolojileri Uzmanı Eğitimi

Teknolojide Kadın Derneği’nin, VMware desteği ile gerçekleştiriyor olduğu Sanallaştırma ve Bulut Teknolojileri Uzmanı eğitimi 2 Kasım 2021 tarihinde 16 öğrencinin sertifika almasıyla son buldu.

Etkili Flutter Geliştiricisi Eğitimi

Teknolojide Kadın Derneği’nin Google Developers ile gerçekleştireceği Etkili Flutter Geliştiricisi eğitimi 22 Kasım 2021 tarihinde 16 öğrencinin sertifika almasıyla son bulacak.